Yenilikçi Çözümlerin Adresi: DMS CONVERTING

forka

Administrator
Yönetici

Yenilikçi Çözümler: DMS CONVERTING'in Perfore Makinesi ve Rulo Torba Üretimi​

DMS CONVERTING, Türkiye'deki atlet rulo poşet makinesi üretimi ile birlikte müşterilerine yenilenmiş perfore makinesi ve rulo torba çözümleri sunan bir arge kökenli mühendislik firmasıdır. Yerli tasarım ve üretim yaparak ambalaj sektörü için rekabetçi özel tasarım makine üretimleri gerçekleştirmektedirler.

DMS CONVERTING, ambalaj sektöründe uzun yıllardır yer alarak hem mekanik hem de otomasyon yetkinliği ile müşterilerine hizmet vermektedir. 10 yılı aşkın süredir arge kökenli mühendislik firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedirler.

DMS CONVERTING, Battal beden perfore makinesi ve rulo torba çözümleri hakkındaki en güncel yenilikleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle perfore makinesi alanında beyaz eşya, otomotiv, yiyecek ve içecek sektörleri başta olmak üzere birçok sektöre kaliteli hizmet sunmaktadır.

DMS CONVERTING, Türkiye'nin ilk atlet rulo poşet makinesi üreticisi olarak da bilinmektedir. Atlet rulo poşet makinesi ise, kapaklı atlet rulo poşetlerin tamamı kağıt gazete veya kraft kağıt malzemeden üretilmektedir. Bu sayede ekolojik açıdan da tercih edilmektedir.

DMS CONVERTING, yerli tasarım ve üretim yaparak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, talep durumunda ambalaj sektörü için özel tasarım makine üretimleri gerçekleştirmektedirler.

DMS CONVERTING, ambalaj sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Yerli üretim ile kaliteli hizmet sunan DMS CONVERTING, perfore makinesi, atlet rulo poşet makinesi ve rulo torba çözümleri ile müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir. Siz de DMS CONVERTING'in yeniliklerinden haberdar olmak ve ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Anasayfa - DMS Converting Machinery - DMS Endüstri Ambalaj Makina Sanayi Bolu Makine Üretimi İmalatı adresine tıklayabilirsiniz.